• slide 1
  • slide 2
  • slide 3
  • slide 4

ATNAUJINTAS MOBILAUS PUNKTO DARBO LAIKAS

Informuojame, kad keičiasi VšĮ Jurbarko rajono pirminės sveikatos priežiūros centro mobilus punkto darbo laikas. Mobilus punktas dirbs 5 dienas per savaitę nuo 8.00 iki 12.00 val. (savaitgalį nedirba). Darbo laikas gali būti koreguojamas atitinkamai pagal užsiregistravusių asmenų skaičių.


Nuo lapkričio 11 d.  8.00 val. VšĮ Jurbarko rajono pirminės sveikatos priežiūros centro (Jurbarko rajono PSPC) automobilių stovėjimo aikštelėje pradeda veikti mobilus COVID-19 patikros punktas. Mobilaus punkto darbą koordinuoja Jurbarko rajono PSPC, jis veiks 7 dienas per savaitę nuo 8 iki 16 val.

Įgyvendinant LR Sveikatos apsaugos ministro-valstybės lygio ekstremaliosios situacijos valstybės operacijų vadovo 2020 m. lapkričio 4 d. sprendimo „Dėl Jurbarko rajono gyventojų ištyrimo dėl COVID-19 ligos (koronaviruso infekcijos)“ 1.2. punktą, įsteigtame mobiliajame COVID-19 patikros punkte bus užtikrinta galimybė kiekvienam Jurbarko rajono gyventojui atlikti PGR molekulinį tyrimą, teikiant prioritetus asmens sveikatos priežiūros darbuotojams, socialinės globos įstaigų darbuotojams, pareigūnams.

Registracija į mobilųjį patikros punktą vykdoma Karštosios koronaviruso linijos trumpuoju telefono numeriu 1808 bei interneto svetainėje 1808.lt. Jurbarko rajono PSPC tikisi greitu metu gauti leidimą registruoti asmenis įsteigiant ir atskirą telefono numerį.

Svarbu, kad į mobilųjį patikros punktą atvykti galima tik asmenine transporto priemone (pačiam ar būti atvežtam kito asmens). Ateiti pėsčiomis ar atvažiuoti viešuoju transportu – negalima. Jeigu gyventojas neturi galimybės atvykti savo transportu ar būti atvežtas kito asmens, bus sudaryta galimybė atvykti savivaldybės transportu. Tokiu atveju prieš kreipiantis į Karštąją koronaviruso liniją būtina susisiekti su atsakingu už pacientų pervežimo koordinavimą savivaldybės administracijos vyriausiuoju specialistu (civilinės ir darbo saugos) Vidmantu Gliosu (tel. 8 686 37661) ir apie tokį poreikį informuoti. Koordinatoriui skambinti  darbo laiku darbo dienomis.

 

Kas gali registruotis?

 

Registruotis dėl ištyrimo į mobilųjį punktą gali kiekvienas Jurbarko rajono gyventojas, teikiant prioritetus asmens sveikatos priežiūros darbuotojams, socialinės globos įstaigų darbuotojams, pareigūnams.

Kaip registruotis į mobilųjį patikros punktą pajutus ligos simptomus?

 

Pasireiškus simptomams registracija vyksta per Karštąją koronaviruso liniją trumpuoju telefono numeriu 1808 arba interneto svetainėje 1808.lt.

Kur įrengtas Jurbarko mobilus patikros punktas?

 

Mobilus COVID-19 patikros punktas Jurbarke įrengtas VšĮ Jurbarko rajono sveikatos priežiūros centro automobilių stovėjimo aikštelėje adresu Vydūno g. 56D, Jurbarkas.

Kokiu laiku atvykti į mobilųjį punktą?

 

Atvykimo laiką tirtis siunčiamam asmeniui nurodys su juo susisiekęs mobilaus patikros punkto koordinatorius.

Kaip atvykti į mobilųjį punktą?

 

Į mobilųjį patikros punktą atvykti galima tik asmenine transporto priemone (pačiam ar būti atvežtam kito asmens). Ateiti pėsčiomis ar atvažiuoti viešuoju transportu – negalima. Jeigu gyventojas neturi galimybės atvykti savo transportu ar būti atvežtas kito asmens, bus sudaryta galimybė atvykti savivaldybės transportu. Tokiu atveju prieš kreipiantis į Karštąją koronaviruso liniją būtina susisiekti su atsakingu už pacientų pervežimo koordinavimą savivaldybės administracijos vyriausiuoju specialistu (civilinės ir darbo saugos) Vidmantu Gliosu (tel. 8 686 37661)  ir apie tokį poreikį informuoti. Koordinatoriui skambinti  darbo laiku darbo dienomis.

Kaip elgtis atvykus į mobilųjį punktą ir ką turėti su savimi?

 

Atvykus į mobilų punktą reikia sekti kelio ženklus ir nuorodas. Žmonėms neleidžiama išlipti iš automobilio ir atidaryti lango, kol nebus nurodyta kitaip, instruktuojama, kaip bus vykdoma tepinėlio paėmimo procedūra. Kartu su savimi žmogus turi turėti tapatybę patvirtinantį dokumentą bei A4 formato lapą su užrašytu mobilaus telefono numeriu, kurį, atvykus į mobilų punktą, reikės padėti koordinatoriaus nurodytoje vietoje automobilio salono viduje. Šiuo numeriu bus susisiekiama ir sutikrinami atvykusio žmogaus duomenys.

Langą žmogus turės pradaryti tada, kai mobilios komandos narys to paprašys, tad čia dirbančiųjų specialistų nurodymus būtina atidžiai sekti.

Atlikus tyrimą, žmogus turės važiuoti į namus, izoliuotis ir laukti tyrimo rezultato. Nustačius poreikį pacientą hospitalizuoti, kviečiama GMP ir pacientas transportuojamas į ligoninę.

 

Kada būna aiškus testo rezultatas?

 

Testo rezultatas dažniausiai būna aiškus jau kitą dieną, tačiau išimtiniais atvejais rezultato gali tekti laukti iki 2 dienų.

 

 

draustumui

 

esvaikata

 

MedVAIS gif

 

Ereceptas gif

 

nerukysiu.lt